שערים חשמליים לחניה פרטית - דגם שניר ורז 12

שערי אלומיניום

כמעט בכל בית פרטי מותקן שער. זאת עובדה. כבני אדם, אנחנו אוהבים להגדיר את מרחב המחיה שלנו ולתחום אותו. תיחום כזה מאפשר לנו ליצור מרחב בו אנו מרגישים בטוחים מפני המתרחש בחוץ. את הגדרת המתחם אנחנו עושים באמצעות גדר, ובכל מקום בו מותקנת גדר צריך להיות מותקן גם שער שדרכו ניתן להיכנס ולצאת אל המרחב הפרטי שלנו. שערים יכולים להיות עשויים ממגוון רחב של חומרים, אך את העיצובים המרשימים ביותר נמצא בדגמי שערי אלומיניום במגוון צורות וסגנונות שונים לבחירה.

שערים וגדרות מאלומיניום יעניקו לבית שלכם מראה יוקרתי וישנו את כל פני החזית הקדמית של הבית כלפי חוץ. בקטלוג הדגמים של חברת רילדור תוכלו למצוא שערי כניסה מאלומיניום במבחר דוגמאות וצבעים, ואפשר גם לייצר שער כניסה, שער לחצר או שער לחניה, בהתאמה אישית לאיזה עיצוב וסגנון שתרצו. את כל התהליך – משלב התכנון ובחינת השטח שמיועד להתקנת השער, ועד לעיבוד חומרי הגלם, ייצור חלקי השער והתקנתו בבית הלקוח – נציגי החברה ילוו אתכם באופן צמוד.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם, חייגו: 072-3957723

לתיאום פגישת ייעוץ חינם,
חייגו: 072-3957723

בחירת שערי אלומיניום

לקבלת פרטים ושירות לקוחות, שלחו הודעה ונחזור בהקדם...

דגשים בהתקנת שערי אלומיניום

סוגי שערים לבית

אחד מסוגי השערים שמעניק את החופש הרב ביותר לבחירת עיצוב בהתאמה אישית ויצירת דגם לפי איזה סגנון שתבחרו, זה שערים מאלומיניום. אלומיניום הוא חומר חזק ועמיד, שקל יחסית לעבד אותו. בעוד ברזל נוטה להחליד לאורך זמן, עץ נוטה להתייבש ולהתבלות לאורך זמן, הרי שאלומיניום מספק לנו את האיזון המושלם בין כל אלה. מצד אחד חוזק של פלדה עם עמידות גבוהה, ומצד שני ניתן לעבד אותו בקלות רבה כדי ליצור ממנו מבחר רחב של סוגי שערים לבית בהתאם לאיזה עיצוב או סגנון שהלקוח בוחר.

שערים חשמליים מאפשרים פתיחה וסגירה של השער על ידי מנוע חשמלי שמפעיל את מנגנון השער. השימוש באלומיניום מאפשר התקנת שער חניה חשמלי גם כאשר מדובר בשער גדול, זאת מאחר והמשקל של אלומיניום נמוך ואף על פי שהשער גדול, המנוע לא צריך להפעיל כוח רב כדי לפתוח או לסגור אותו. ישנם שערים חשמליים לחניה שזזים על מסילה, ויש שערי כנף שנפתחים לצדדים או למעלה בתנועה שמזכירה כנפיים. אם אתם צריכים להיכנס עם האוטו כל פעם דרך השער, אתם בטח לא תרצו בכל פעם לרדת מהאוטו כדי לפתוח.

נוחות עולה כסף ואם אתם רוצים נוחות – פתיחה חשמלית מהאוטו היא הדרך הנוחה ביותר. יש מערכות חכמות שמאפשרות תפעול של שער חניה חשמלי עם חיישני תנועה, יש שערים שנפתחים עם שלט ויש שנפתחים על ידי חיוג מטלפון, יש שערים שמצריכים לחיצה של קוד סודי ויש כאלו שעושים זיהוי לפי טביעת אצבע. בכל שנה ישנם חידושים נוספים וטכנולוגיות מתקדמות שאפשר להטמיע עבור שימוש של שערים חשמליים לבית.

כפי שציינו, שערי אלומיניום הם לא רק חלק ממערך האבטחה של הבית או של כל מקום אחר בו הם מוצבים, אלא הם גם פריט דקורטיבי. ברגע שאתם מתקינים שער לחצר מאלומיניום, תחשבו מה הכי מתאים לגינה ולבית, איך אתם רוצים שהשער ייראה, תראו דוגמאות ותשמעו על אפשרויות אך אל תשכחו שבחירת שער לחצר תשנה גם את כל המראה של הבית שלכם כלפי חוץ. שער לא מחליפים כל יום. שערים מאלומיניום יכולים לשדרג את מראה הבית בקלות, אך לפני הזמנת שער לבית תחשבו מהם הצרכים שלכם ואיזה שער אתם רוצים, אחרי שתבחרו מי הספק שממנו אתם בוחרים לקבל שירות – לכו להזמין.

המראה החדשני והמודרני של אלומיניום, בשילוב עם היכולת לתכנן עיצוב שתואם באופן מלא לתנאי שטח ותשתיות עם צרכים שונים, הפך אותו לבחירה מועדפת עבור שערי כניסה לבית, לחניה או לחצר. את הברק של שער כניסה מאלומיניום בלתי אפשרי לקבל בשערים מסוגים אחרים, כאשר אתם צריכים לקבל החלטה לגבי השער שתתקינו בבית שלכם – חשוב לעשות בדיקה יסודית של השערים הקיימים, לבחון את העיצובים שאתם יכולים לייצר במסגרת התקציב שיש לכם ולבחור שער כניסה עם אופי מדויק לאווירה שאתם רוצים שהוא ישרה על סביבת הבית. כדאי לבדוק בשיתוף עם איש מקצוע מה תפקידו של השער, ולהזמין שער שיהיה גם יפה וגם פונקציונאלי לשימוש.

את הנוכחות הבולטת של שער החניה אי אפשר לפספס, גם אם זו חניה קטנה ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בחניה גדולה או חניה כפולה. שער חניה נמצא בפרונט של הבית, בקו אחד עם שער הכניסה בחזית הקדמית, ומאחר והוא אמור לאפשר כניסה של רכב אל תוך השטח הפנימי של החניה בחצר, הוא רחב הרבה יותר משער הכניסה ולכן גם יותר בולט ממנו. חברת רילדור מספקת שערי חניה מאלומיניום באיכות הטובה ביותר שיש ובעיצוב מותאם ע”פ תכנון מדויק ואישי לצורכי הלקוח. בכל הזמנת שערים לחניה פרטית, נציג מטעם החברה ילווה אתכם באופן צמוד החל משלב התכנון ועד לרגע התקנת השער בחניה לשביעות רצונכם.

רילדור realdor – שערים מעוצבים

הצוות המקצועי של חברת רילדור ילווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך בחירת שער אלומיניום לבית. לא מעט פעמים לקוח מגיע אלינו כשהוא חושב שהוא יודע בדיוק מה הוא רוצה, אך לאחר שאנחנו נותנים לו כמה זוויות התבוננות חדשות הוא מבין שמה שהוא רצה זה בהחלט לא הדבר הנכון עבורו. שער חשמלי לחניה פרטית יכול להיות בעייתי לבית עם ילדים קטנים וצריך לבדוק שהתשתית במקום מאפשרת התקנת שער בטיחותי ברמה הכי גבוהה שיש, כמו כן יש לקוחות שרוצים סוג מסוים של שער אך כדי להתקין אותו במקום הם יצטרכו ליישר את הקרקע והעלות תהפוך לגובה מידי עבורם. אנחנו כאן כדי שתוכלו לתכנן נכון, בהתאם לגובה התקציב שעומד לרשותכם.

לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו: 072-3957723