שערים חשמליים לחניה פרטית - דגם שניר ורז 12

שערי אלומיניום

כמעט בכל בית פרטי מותקן שער. זאת עובדה. כבני אדם, אנחנו אוהבים להגדיר את מרחב המחיה שלנו ולתחום אותו. תיחום כזה מאפשר לנו ליצור מרחב בו אנו מרגישים בטוחים מפני המתרחש בחוץ. את הגדרת המתחם אנחנו עושים באמצעות גדר, ובכל מקום בו מותקנת גדר צריך להיות מותקן גם שער שדרכו ניתן להיכנס ולצאת אל המרחב הפרטי שלנו. שערים יכולים להיות עשויים ממגוון רחב של חומרים, אך את העיצובים המרשימים ביותר נמצא בדגמי שערי אלומיניום במגוון צורות וסגנונות שונים לבחירה.

שערים וגדרות מאלומיניום יעניקו לבית שלכם מראה יוקרתי וישנו את כל פני החזית הקדמית של הבית כלפי חוץ. בקטלוג הדגמים של חברת רילדור תוכלו למצוא שערי כניסה מאלומיניום במבחר דוגמאות וצבעים, ואפשר גם לייצר שער כניסה, שער לחצר או שער לחניה, בהתאמה אישית לאיזה עיצוב וסגנון שתרצו. את כל התהליך – משלב התכנון ובחינת השטח שמיועד להתקנת השער, ועד לעיבוד חומרי הגלם, ייצור חלקי השער והתקנתו בבית הלקוח – נציגי החברה ילוו אתכם באופן צמוד.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם, חייגו: 072-3957723

לתיאום פגישת ייעוץ חינם,
חייגו: 072-3957723

בחירת שערי אלומיניום

לקבלת פרטים ושירות לקוחות, שלחו הודעה ונחזור בהקדם...

דגשים בהתקנת שערי אלומיניום

סוגי שערים לבית

אחד מסוגי השערים שמעניק את החופש הרב ביותר לבחירת עיצוב בהתאמה אישית ויצירת דגם לפי איזה סגנון שתבחרו, זה שערים מאלומיניום. אלומיניום הוא חומר חזק ועמיד, שקל יחסית לעבד אותו. בעוד ברזל נוטה להחליד לאורך זמן, עץ נוטה להתייבש ולהתבלות לאורך זמן, הרי שאלומיניום מספק לנו את האיזון המושלם בין כל אלה. מצד אחד חוזק של פלדה עם עמידות גבוהה, ומצד שני ניתן לעבד אותו בקלות רבה כדי ליצור ממנו מבחר רחב של סוגי שערים לבית בהתאם לאיזה עיצוב או סגנון שהלקוח בוחר.

רילדור realdor – שערים מעוצבים

הצוות המקצועי של חברת רילדור ילווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך בחירת שער אלומיניום לבית. לא מעט פעמים לקוח מגיע אלינו כשהוא חושב שהוא יודע בדיוק מה הוא רוצה, אך לאחר שאנחנו נותנים לו כמה זוויות התבוננות חדשות הוא מבין שמה שהוא רצה זה בהחלט לא הדבר הנכון עבורו. שער חשמלי לחניה פרטית יכול להיות בעייתי לבית עם ילדים קטנים וצריך לבדוק שהתשתית במקום מאפשרת התקנת שער בטיחותי ברמה הכי גבוהה שיש, כמו כן יש לקוחות שרוצים סוג מסוים של שער אך כדי להתקין אותו במקום הם יצטרכו ליישר את הקרקע והעלות תהפוך לגובה מידי עבורם. אנחנו כאן כדי שתוכלו לתכנן נכון, בהתאם לגובה התקציב שעומד לרשותכם.

לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו: 072-3957723