פרגולות אלומיניום

התפקיד העיקרי של פרגולה זה להגן מפני נזקי חום השמש, או מפני נזקי הגשם, הרוחות והקור. המצב כיום מעט שונה, פרגולות אלומיניום משמשות כאלמנט עיצובי לכל דבר ועניין, כאשר מעבר לשימוש הפרקטי החשוב של פרגולה בגינה – היא יכולה לתרום רבות לעיצוב המעטפת החיצונית של הבית ולהעניק אווירה לפי איזה סגנון אישי שתבחרו. פרגולה מעוצבת תעניק לבית מראה יוקרתי ותספק מצבים משתנים בהתאם לעונת השנה, בין אם היא פרגולה תלויה למרפסת ובין אם פרגולה לחניה בכניסה לחצר של הבית.

יש לנו מגוון רחב של פרגולות בהתאמה אישית, לפי צרכים פרקטיים ועיצובים שונים. הצוות המקצועי שלנו ישמח להדריך אתכם שלב אחר שלב בבחירת פרגולה שתספק מענה לכל הצרכים הייחודיים של הבית שלכם. חברת רילדור ממוקמת במושב גאולים שבאזור השרון, אך אנו מספקים שירות לכל אזורי הארץ השונים. נשמח לייצר עבורכם פרגולה מאלומיניום ולספק לכם שירות מלא כבר משלב התכנון והתאמת הפרגולה לתשתיות הבית, כולל קביעת פרטי העיצוב של דגם הפרגולה שתבחרו ועד לייצור הפרגולה והתקנתה באופן מוצלח במתחם.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם, חייגו: 072-3957723

לתיאום פגישת ייעוץ חינם,
חייגו: 072-3957723

בחירת פרגולות אלומיניום

לקבלת פרטים ושירות לקוחות, שלחו הודעה ונחזור בהקדם...

פרגולת אלומיניום זה עניין כדאי

בחירת סוג הפרגולה

האלומיניום אמנם מאפשר תאימות מלאה כמעט לכל תשתית ותנאי שטח, אך כדי שתקבלו פרגולה מעוצבת עם מקסימום שימוש פונקציונאלי לניצול מרבי של שטח הבית, צריך להכיר איזה סוגי פרגולות יש ואיזה סוג פרגולה יהיה המתאים ביותר לתנאי השטח ולמסגרת התקציב שלכם. פרגולות אלומיניום תלויות יחייבו שימוש בקיר תומך שאליו הפרגולה תהיה מחוברת, דבר שיתאים למרפסת בקומה עליונה או לשטח שצמוד לבית באזור הגינה. פרגולה חשמלית תאפשר סגירה ואיטום של הרפפות (השלבים) למניעת חדירה של גשם בחורף, או כמה מצבים פתוחים עם זווית משתנה להצללה בהתאם למיקום השמש במהלך היום.

כשמה כן היא, פרגולה תלויה מאלומיניום עומדת באוויר ללא קורות של עמודי תמיכה שמחוברים לרצפה בצדדים, היא תלויה מצידה העליון כלפי מעלה ובזכות קיר תומך שאליו היא מחוברת היא נראית כאילו היא מרחפת מעל השטח התחתון. מאחר ואלומיניום הוא חומר קל מאוד, משקלו הנמוך מאפשר חיבור של פרגולות תלויות עם כבלים מברזל באופן בטוח ויציב לגמרי.

התקנת פרגולת אלומיניום תלויה תאפשר ניצול מקסימאלי של השטח המוצלל, דבר שיכול להתאים מאוד למרפסות שמש, אזורי כניסה לבית ושטחים לא מנוצלים בגינה שנמצאים לצד אחד מקירות המבנה. למרות המראה היוקרתי והאלגנטי, מחיר פרגולה תלויה אינו יקר יותר מסוגי פרגולה אחרים ועל ידי תכנון נכון אפשר לייצר פרגולות תלויות בעיצוב מרשים ובמסגרת תקציב השווה לכל נפש וכיס.

התקנת פרגולה לחניה בחצר תעזור לכם לשמור על הרכב מפני בלאי מתמשך. רכב שחונה כשהוא חשוף לכיפת השמיים, ובמיוחד אם הוא נמצא מתחת לעץ או עמוד חשמל או תאורה, יסבול מכתמי צואה של יונים ותוך זמן לא רב החומציות שבצואת היונים תגרום לכתמי צבע דהוי ברכב והוא יתחיל לקבל מראה מיושן ובלוי. בחורף הרכב יהיה חשוף להצטברות של עלים ולכלוך שעפים ברוח ונתפסים על שמשות הרכב בחניה, דבר שפוגע אף הוא בתחזוקת ותקינות הרכב, אך את כל אלו אפשר למנוע בקלות על ידי פרגולה לחניה שתספק צל והגנה לשטח שבו הרכב חונה. ועל הדרך תוכלו גם לשים במקום ארון לאחסון כלי עבודה מבלי לחשוש שיגרם להם נזק כשהם חשופים.

כל פרגולה שנמצאת בשטח הגינה חשופה לתנאי מזג אוויר מאתגרים, אבל יש אזורים שבהם האתגר גדול הרבה יותר ולכן חייבים לבצע את התקנת הפרגולה בזהירות יתרה, עם כל מקדמי הביטחון ועמידה בתקנים המחמירים ביותר. פרגולה למרפסת היא דוגמה למצב בו עלולים להיות תנאי מזג אוויר קשים, אך יש עוד אזורים בשטח הגינה או באזור הכניסה של הבית, שיכולים להיות מסוכנים גם הם. רק איש מקצוע מוסמך ומנוסה ראוי להתקין פרגולה בגינה או במרפסת של הבית. המבנה של הפרגולה צריך לעמוד איתן כנגד רוחות חזקות והצטברות של לכלוך או מי גשמים בחלקו העליון, דבר שמחייב אמצעי בטיחות מחמירים שימנעו קריסה או פירוק של חלקים ממבנה הפרגולה והמעטפת שסובבת אותה.

רילדור realdor - ליווי אישי צמוד

כשרוצים להזמין פרגולה לרכב או פרגולה לגינה, תמיד כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שילווה אתכם לאורך התהליך באופן צמוד. היתרון הגדול של פרגולות אלומיניום זה שניתן לעצב אותן בצורה חדשנית במיוחד, מראה האלומיניום מעניק לפרגולה מראה מתוחכם ומודרני, עם ברק וזוהר שפשוט אי אפשר לייצר בפרגולות מתכת מכל סוג אחר. אבל כדי לבחור פרגולה מיוחדת שתתאים באופן מושלם לצרכים שלהם ולתנאי השטח בבית שלכם, חייבים ליווי אישי צמוד של איש מקצוע שמבין את תהליך העבודה ואת המשמעות שיש לכל החלטה בדרך לקבלת המוצר הסופי.

לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו: 072-3957723