גדרות אלומיניום

בשנים האחרונות גדרות אלומיניום הפכו למוצר מבוקש. המראה המעוצב שהן מעניקות לשטח ההיקפי של הבית הוא בהחלט יתרון בולט וסיבה עיקרית לביקוש הגובר, אך מעבר למראה המרשים גדר אלומיניום תספק לכם גם שקט נפשי וביטחון במניעת כניסה של גורמים בלתי רצויים אל תוך שטח הבית. בחברת Realdor מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועל תהליך ייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש, כדי לספק גדרות ושערים בהתאמה מלאה לכל דרישות הלקוח – ללא פשרות על איכות המוצר הסופי, הן מבחינת עיצוב הגדר והן מבחינת חוזק ועמידות החומר.

כדי להבטיח תפעול חלק והתאמה מדויקת של גדר לבית פרטי, נדרשת בדיקה של תשתית השטח והתאמת תכנון הגדר לצרכים הייחודיים במקום. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך ויציג בפניכם את כל היתרונות והחסרונות שעלולים להשפיע על המוצר הסופי. הקו שמנחה אותנו הוא שביעות הרצון שלכם, לכן נדאג שכל הפרטים נלקחים בחשבון. לדוגמה: שהדגם שתבחרו יאפשר מעבר של אוויר כדי שיהיה נעים לשבת בגינה, אך מבלי שזה יפגע ביצירת מרחב פרטי שמנותק מכל מה שקורה בחוץ.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם, חייגו: 072-3957723

לתיאום פגישת ייעוץ חינם,
חייגו: 072-3957723

בחירת גדרות אלומיניום

לקבלת פרטים ושירות לקוחות, שלחו הודעה ונחזור בהקדם...

היתרונות של גדר אלומיניום לבית

איך לבחור גדרות ושערים

אם אתם רוצים להתקין גדר מסביב לבית או לעסק שלכם, אחד הדברים הבסיסיים שאתם צריכים לשקול בבחירת הגדר המתאימה לכם ביותר, הוא החומר ממנו עשויה הגדר. עולם הגדרות הוא עולם רחב ועשיר, ואפשר למצוא בו גדרות עץ, גדרות פלדה, גדרות נירוסטה, גדרות אלומיניום ואפילו גדרות פלסטיק. לכל סוג כזה של גדר לחצר יש את היתרונות והחסרונות שלו, ובתוך מערכת השיקולים בבחירת הגדר המתאימה לכם ביותר, אתם חייבים לקחת בחשבון את נושא החומר ממנו עשויה הגדר, התאמה של החומר למזג האוויר בארץ ובאזור המגורים שלכם בפרט, התפקיד והמטרה של הגדר, ועוד שיקולים שונים שישפיעו על שביעות רצונכם מהגדר.

אם החלטתם לבחור גדר לגינה מאלומיניום, הגעתם למקום הנכון.. חברת רילדור מתמחה בתכנון, ייצור, הרכבה, ותחזוקה של גדרות אלומיניום לגינה, בכל גודל, אורך, גובה, צורה, עיצוב וצבע. להלן מידע מפורט על סוגים שונים של גדרות ושערים מאלומיניום, אותם ניתן לבחור מתוך הדגמים הקיימים בקטלוג החברה או שניתן לייצר בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח.

את התכנון של התקנת גדר לבית צריך לעשות בהתאמה ליתר המרכיבים שמשתלבים בה או נמצאים סביבה, כשהעיקרי מבניהם הוא ללא ספק שער הכניסה. פעמים רבות שער כניסה יהיה מחובר לגדר וממנו הגדר תתחיל את מסלול הקפת שטח הבית. אלמנט נוסף שמשפיע על בחירת גדר לבית וצריך לקחת אותו בחשבון הוא שער החניה, שנמצא גם הוא בצד הקדמי של הבית וברוב המקרים יהווה את נקודת הסיום של הגדר. שער הכניסה ושער החניה נמצאים שניהם בצד הקדמי ויש להם השפעה רבה על המראה של חזית הבית, גדר מתאימה תוכל להעצים או להחליש את הנוכחות שלהם ואת האפקט המרשים שהם מסוגלים ליצור.

שטח הגינה הוא שטח מבוזבז שאינו מנוצל בצורה מיטבית בהיעדר גדר לגינה. השימוש בשטח הגינה יהפוך לא נוח כשאין גדר שמפרידה ויוצרת סביבה אינטימית בחלק הפנימי של החצר. מצד אחד תהיו חשופים כאשר אתם יושבים בגינה להנאתכם, דבר שברוב המקרים גורם לאנשים פשוט לא לשבת בגינה, ומצד שני כל ציוד שתשאירו בשטח החשוף לא יהיה בטוח מפני גניבה.

מעבר לזה שאתם מפספסים את התענוג הגדול של מזג אוויר מושלם בחלק מעונות השנה, כשאתם לא יושבים בגינה מהר מאוד השטח הזה יהפוך למוזנח ובמקרה הטוב תשימו בו מחסן כדי לשמור את הציוד שלכם מפני גניבות. התקנת גדר לגינה תפתור את כל הבעיות הללו ותאפשר לכם לנצל את השטח באופן הטוב ביותר.

הסיבה העיקרית שתמיד מומלץ לבחור גדרות מעוצבות מאלומיניום ולא מכל חומר אחר, זו יכולת העמידות המצוינת של אלומיניום מבלי לצבור בלאי ומבלי לחייב פעולות שונות לצורך תחזוקה. בין אם מדובר בגדר לבניין משרדים או גדר לבית פרטי, הגדר תמיד תעמוד בשטח החיצוני של המבנה ותהיה חשופה למגוון רחב של השפעות מזיקות. אלומיניום יכול לעמוד בתנאי שטח חיצוניים כשהוא חשוף לחום השמש הקופחת בקיץ או לרטיבות הגשם במהלך החורף, מבלי שנגרם לו כל נזק שפוגע בעיצוב ובמראה המיוחד שלו. אם כבר החלטתם להשקיע ולהזמין גדרות מעוצבות לבית או לכל מקום אחר, בחרו גדרות אלומיניום כדי שתוכלו לשמור על ההשקעה שלכם כמו שצריך.

כדאי להתייעץ עם איש מקצוע

החומר ממנו עשויה הגדר משפיע מאוד גם על המראה שלה. כך למשל, גדר ברזל אינה יכולה להציע את הברק והמרקם החלק שיכולות להציע גדרות אלומיניום. גדר ברזל דורשת צביעה תקופתית ותיקוני החלדה, חסרון שנחשב למטרד ומחייב גם הוצאה כספית נוספת כל תקופה, לכן רוב האנשים מעדיפים את העמידות של אלומיניום. בתוך כל השיקולים צריך להכניס כמובן גם את השיקול הכספי שמאזן את הסך הכל, לכן כשאתם רוצים להתקין גדר לבית או לעסק כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיוכל לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים עוד לפני שאתם מקבלים החלטה – כולל מידע על דברים עתידיים שיצריכו עלויות או פעולות נוספות שלא לקחתם בחשבון.

לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו: 072-3957723