גדרות אלומיניום

בשנים האחרונות גדרות אלומיניום הפכו למוצר מבוקש. המראה המעוצב שהן מעניקות לשטח ההיקפי של הבית הוא בהחלט יתרון בולט וסיבה עיקרית לביקוש הגובר, אך מעבר למראה המרשים גדר אלומיניום תספק לכם גם שקט נפשי וביטחון במניעת כניסה של גורמים בלתי רצויים אל תוך שטח הבית. בחברת Realdor מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועל תהליך ייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש, כדי לספק גדרות ושערים בהתאמה מלאה לכל דרישות הלקוח – ללא פשרות על איכות המוצר הסופי, הן מבחינת עיצוב הגדר והן מבחינת חוזק ועמידות החומר.

כדי להבטיח תפעול חלק והתאמה מדויקת של גדר לבית פרטי, נדרשת בדיקה של תשתית השטח והתאמת תכנון הגדר לצרכים הייחודיים במקום. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך ויציג בפניכם את כל היתרונות והחסרונות שעלולים להשפיע על המוצר הסופי. הקו שמנחה אותנו הוא שביעות הרצון שלכם, לכן נדאג שכל הפרטים נלקחים בחשבון. לדוגמה: שהדגם שתבחרו יאפשר מעבר של אוויר כדי שיהיה נעים לשבת בגינה, אך מבלי שזה יפגע ביצירת מרחב פרטי שמנותק מכל מה שקורה בחוץ.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם, חייגו: 072-3957723

לתיאום פגישת ייעוץ חינם,
חייגו: 072-3957723

בחירת גדרות אלומיניום

לקבלת פרטים ושירות לקוחות, שלחו הודעה ונחזור בהקדם...

היתרונות של גדר אלומיניום לבית

איך לבחור גדרות ושערים

אם אתם רוצים להתקין גדר מסביב לבית או לעסק שלכם, אחד הדברים הבסיסיים שאתם צריכים לשקול בבחירת הגדר המתאימה לכם ביותר, הוא החומר ממנו עשויה הגדר. עולם הגדרות הוא עולם רחב ועשיר, ואפשר למצוא בו גדרות עץ, גדרות פלדה, גדרות נירוסטה, גדרות אלומיניום ואפילו גדרות פלסטיק. לכל סוג כזה של גדר לחצר יש את היתרונות והחסרונות שלו, ובתוך מערכת השיקולים בבחירת הגדר המתאימה לכם ביותר, אתם חייבים לקחת בחשבון את נושא החומר ממנו עשויה הגדר, התאמה של החומר למזג האוויר בארץ ובאזור המגורים שלכם בפרט, התפקיד והמטרה של הגדר, ועוד שיקולים שונים שישפיעו על שביעות רצונכם מהגדר.

אם החלטתם לבחור גדר לגינה מאלומיניום, הגעתם למקום הנכון.. חברת רילדור מתמחה בתכנון, ייצור, הרכבה, ותחזוקה של גדרות אלומיניום לגינה, בכל גודל, אורך, גובה, צורה, עיצוב וצבע. להלן מידע מפורט על סוגים שונים של גדרות ושערים מאלומיניום, אותם ניתן לבחור מתוך הדגמים הקיימים בקטלוג החברה או שניתן לייצר בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח.

כדאי להתייעץ עם איש מקצוע

החומר ממנו עשויה הגדר משפיע מאוד גם על המראה שלה. כך למשל, גדר ברזל אינה יכולה להציע את הברק והמרקם החלק שיכולות להציע גדרות אלומיניום. גדר ברזל דורשת צביעה תקופתית ותיקוני החלדה, חסרון שנחשב למטרד ומחייב גם הוצאה כספית נוספת כל תקופה, לכן רוב האנשים מעדיפים את העמידות של אלומיניום. בתוך כל השיקולים צריך להכניס כמובן גם את השיקול הכספי שמאזן את הסך הכל, לכן כשאתם רוצים להתקין גדר לבית או לעסק כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיוכל לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים עוד לפני שאתם מקבלים החלטה – כולל מידע על דברים עתידיים שיצריכו עלויות או פעולות נוספות שלא לקחתם בחשבון.

לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו: 072-3957723